Hakkımızda

MANİSALI GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (  KURULUŞ 1885 )

Manisalı Gıda Sanayi, Altan Manisalı, oğlu Başar Manisalı ve kızı Şadilal Manisalı ile birlikte dördüncü kuşağı temsil eden bir limited şirkettir.
Firmamız, Ege’nin en eski kuruluşu olup, 1885 yılında Hacı Ahmet Efendi tarafından Manisa’da kurulmuştur. Cumhuriyet yıllarında oğlu Ziya Ahmet Manisalı, merkez İzmir olmak üzere, İstanbul ve Zonguldak’a kadar uzanan iki yeni fabrika kurarak firmamızı Balkanlar’ın en büyük tesisi haline getirmiştir. Genç yaşta yaşanan önce Ziya Ahmet Manisalı’nın, ardından oğlu  Suat Manisalı’nın vefatlarından sonra, diğer oğlu Altan Manisalı firmanın başına geçerek günümüze kadar uzanan kaliteyi üçüncü kuşak olarak devam ettirmiştir. Artan talepler doğrultusunda, 1990 yılında İzmir Menderes ’ de kurulan yeni fabrika binasında üretim hızlandırılmış ve geliştirilmiştir. 135 yıllık geçmişi ile kaliteden ödün vermeden Tahin Helvası üretimi yapan firmamız eşsiz lezzeti ile farklı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Osmanlı’dan günümüze kadar gelen ürünlerimiz; Tahin, Üzüm Pekmezi ve Tahin Helvası ,hijyen koşullarda kalitesi nesillerdir değişmeden en son teknoloji kullanılarak imal edilmektedir.
Uzman kadromuz sayesinde değişmeyen hedefimiz; her zaman kendimizle yarışarak daha iyiye, daha güzele ulaşmak için çok çalışmak ve araştırmaktır.
Nesilden nesile benimsediğimiz düşüncemiz; kalitemizi her zaman koruyarak tüketiciye ulaşmaktır. Bizler için tüketici, her zaman her malın en iyisine layıktır.’Altan Manisalı’  markası tüketicilerimiz için güven duyulan bir marka olmaya devam edecektir.
 
Yükleniyor...